Homeopati Güvenli mi?

Device
Güvenli ve Etkin

Homeopati güvenlidir. Homeopatik ilaçlar (remediler) doğal maddelerden elde edilir. Remediler homeopatik standartlara göre hazırlanırken, madde çok sayıda sulandırılır ve mekanik enerji uygulanır.

Maddelerin içinde hemen hemen molekülü kalmayacak kadar seyreltilerek hazırlanır. Toksisitesi ve yan etkisi yoktur. Çoğu zaman yapıldığı maddenin molkelülünü bile içermez. Maddenin iyileştirici gücü ise aktive olup suyun hafızası ile bilgi taşır. Enerjetik ve dinamik yapıdadır. 200 yılı aşkın süredir yapılan çalışmalar, araştırmalar ve denemeler, homeopatinin insanlar ve hayvanlar için çok güvenli ve nazik bir terapi olduğunu kanıtlamıştır.

Her yaşta her türlü akut ve kronik hastalıkta kullanılan homeopati, hamileler, emzirenler için dahi son derece güvenlidir.

Nazik ve Yan Etkisiz

Homeoapti doğası gereği Yan etkisizdir. Yumuşak ve kalıcı iyileşme sağlar. Bazı modern ilaçların aksine homeopatik remedilerin tehlikeli yan etkileri ya da bağımlılık yapma özellikleri yoktur. Homeopatik remediler, bebekler, çocuklar, hamileler ve emziren anneler tarafından güvenle kullanılabilir.