Dr. Hasan Gökhan ŞENTÜRK

Device

Dr. Hasan Gökhan Şentürk, homeopati ve biorezonans konunlarında uzmanlaşmış, 2009 yılından bu yana özel muayenehanesinde bütüncül tıp anlayışını uygulayan bir tıp doktorudur.

Çocukluk ve Gençlik Yılları

Çocukluk ve ilk gençlik yıllarını Heybeliada'da geçiren Dr. Hasan Gökhan Şentürk, Ankara Deneme Lisesini bitirdi.

Çalışma Geçmişi ve İş Tecrübleri

İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra, 1987-1988 yılları arasında Antakya'da mecburi hizmetini yaptı. 1990-1998 yılları arasında SSK Göztepe Hastanesinin Beyin Cerrahi ve Koroner Yoğun Bakım Ünitelerinde çalıştı. 1996-1998 yılları arasında İ.Ü.DETAM master programına katıldı ve serbest oksijen radikalleri üzerine çalışma yaptı. Sağlık Bakanlığı tarafından verilmiş İşyeri Hekimliği ve Aile Hekimliği sertifikaları bulunmaktadır.

Homeopati, Vision / Akiva ve SCIO Çalışmaları

Device

Dr.Hasan Gökhan Şentürk, homeopati ile 1997 yılında Almanya'da tanıştı. Bu konudaki yayınları takip ederken bir yandan da 2002 yılında Atina'da çalışan bir homeopattan özel dersler aldı. 2004-2007 yılları arasında Vithoulkas International Homeopathic Academy'de klasik homeopati eğitimi aldı. 2005 yılında Yeditepe Üniversitesi'nde Bilinçli Hipnoz eğitimi alan Dr.Hasan Gökhan Şentürk, 2010-2011 yıllarında Psikoterapi Enstitüsü'nde Dr.Tahir Özakkaş tarafından verilen Bütüncül Psikoterapi eğitimlerine katıldı. Romanya'daki Victor Babesh Tıp ve Eczacılık Fakültesi tarafından düzenlenen SCIO Kuantum Biofeedback Terapisi sertifika programını tamamlamıştır. Avusturya Graz da Imedis merkezinde temel biorezonans eğitimini tamamlamıştır.

Dünyada en yaygın kullanılan homeopati yazılımları Vision ve Akiva'nın Türkiye distribütörüdür.

Scio International S.r.l. firmasının Türkiye temsilcisi olarak Scio ve Eductor Kuantum Biofeedback cihazlarının satış, pazarlama ve eğitim etkinliklerini yürütmektedir. Rus teknolojisi olan Imedis biorezonans ve Scenar biofeedback cihazlarının satış ve eğitim temsilcisidir.

2010 yılından bu yana homeopatide çok önemli bir ekol olan Sehgal Yöntemi'nin yaratıcısı Dr. Sehgal'in oğulları Dr. Yogesh Sehgal ve Dr.Sanjay Sehgal tarafından klasik homeopati ve Sehgal yönteminin birlikte öğretildiği bir dizi seminer düzenlemiştir.

Homeopatinin önde gelen ekollerinden Jan Scholten'in sistematik yaklaşımının Slovakya Homeopati Derneği Başkanı Dr. Vladimir Petroci tarafından öğretildiği seminerleri düzenlemeye devam etmektedir.

Klasik Homeopati Derneği'nin yönetim kurulunda bulunan Dr. Hasan Gökhan Şentürk derneğin düzenlediği homeopati eğitimlerinde eğitmen olarak görev almaktadır.

Liga Enternasyonel Homeopatik Hekimler Derneği ve ECH European Comitee of Homeopathy derneklerinin üyesidir.

ENTER (Enformasyon Tıbbı ve Enerji Terapileri Derneği) kurucu üyesi ve başkanıdır.

Dr. Hasan Gökhan ŞENTÜRK - Homeopati

Bu sitede kullanılan yazılı ya da görsel dokümanlar izinsiz kullanılamaz.

Homeopati tedavisi sadece TC Sağlık Bakanlığı'nın onayladığı deneyimli hekimler tarafından ruhsatlı kuruluşlarda uygulanabilir.

İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin

Gerçek Sağlığa Giden Güvenli Yol

İletişim