Diğer Terapiler

< >
 • Rife Frekans Terapisi

  Rife cihazı 1920’lerde Royal Raymond Rife adlı Amerikalı bir bilim adamı tarafından geliştirilmiştir. Her patojenin bir frekansı olduğu, hastalıkların patojenler nedeniyle olduğu ve patojenle aynı frekans verildiği zaman bu patojenlerin öleceği ve patojenin bozduğu hücre frekanslarının düzeleceği teorisi ile çalışmaktadır.

  Devamı
 • SCIO Quantum Biofeedback

  SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır.
  SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

  Devamı
 • IMEDIS Biorezonans Terapisi

   IMEDIS Expert ileri teknoloji vücut tanılama ve terapi sistemi, elektro akupunktur yöntemiyle tanı ve terapi, bio-işlevsel tanılama, biorezonans terapi ve tıbbın diğer alanlarındaki en güncel başarıların bir sentezidir.

  Devamı

SCIO Quantum Biofeedback

SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır.
SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.
 
Bu bilgiler vücudun ihtiyaçları, fonksiyon bozuklukları ve mevcut hasarları hakkında bize bilgi verir.
Bu bilgiler standart tıbbi testlerden farklıdır, çünkü bize vücudun enerjetik durumu hakkında bilgi verir.
 
SCIO, bilgisayarlardaki virüs tarayıcı programlar gibi vücudu tarar. Vücuttaki virüsler, organ zayıflıkları, allerjiler, anomaliler ve besin hassasiyetleri gibi birçok bilgiyi tarayıp dengesizlikler hakkında bilgi verir. SCIO röntgen, kan tahlili gibi yaygın tıbbi testlerden farklı olarak vücudun enerjetik durumu ve bu enerjiyi hangi yöne odakladığı hakkında bilgi verir.
 
SCIO nasıl çalışır? 
 
SCIO kuantum fiziği prensipleri ile çalışır. Kuantum biofeedback tedavisinin temel yapıtaşları, vücudun doğasının elektriksel olduğu, doğru koşullar veya uyaranlar sağlandığında kendi kendini iyileştirme yeteneğinin olduğu ve kişinin farkındalığı arttıkça kendi kendini iyileştirecek değişiklikler yapacağıdır. Basitçe ifade edersek, SCIO tedavi sırasında vücudun titreşimini ve yanıtlarını algılar; bir önceki ölçüm ile sonraki ölçüm değerleri arasındaki farkları tespit eder. Eğer bir iyileşme yok ise titreşim değerlerini değiştirir. Vücut için tüm faydalı değerleri korur ve bozulanları tekrar düzeltir.SCIO vücuttaki vitamin düzeyleri, amino asitler, mineraller, enzimler, şekerler, toksinler, hormon düzeyleri, kas tonusu, hastalıklar, virüsler, bakteriler, mantarlar ve iç organların sağlık ve dengelerini ölçer ve bu verileri “normal veriler” ile karşılaştırır.
 
SCIO’nun tedavi edici etkileri diş ağrısı gibi en basit şikayetlerden karmaşık hastalıklara kadar birçok sağlık durumlarına çözüm bulur.
 
Problem alanlarının tanınması: Eğitimli bir hekimin kontrolünde hassas enerji dengesizlikleri saptanarak hastalığın muhtemel nedenleri belirlenir. Bilinçaltındaki prosesler hakkında bilinç düzeyinde farkındalık sağlanır.
 
Enerji tedavisi: SCIO teşhisin yanı sıra yaklaşık 50 değişik tedavi edici enerjiyi kullanarak vücudun enerji dengesini sağlar. Bu kapsamda enerji akışının sağlanması, blokajların kaldırılması, zap frekansları kullanılarak patojen mikroorganizmaların eliminasyonu, duygusal durumların dengelenmesi, vücudun iyileşme işlevlerinin hızlandırılması, allerji tedavisi, detoksifikasyon, şakraların dengelenmesi gibi işlevleri bulunmaktadır.