Diğer Terapiler

< >
 • Rife Frekans Terapisi

  Rife cihazı 1920’lerde Royal Raymond Rife adlı Amerikalı bir bilim adamı tarafından geliştirilmiştir. Her patojenin bir frekansı olduğu, hastalıkların patojenler nedeniyle olduğu ve patojenle aynı frekans verildiği zaman bu patojenlerin öleceği ve patojenin bozduğu hücre frekanslarının düzeleceği teorisi ile çalışmaktadır.

  Devamı
 • SCIO Quantum Biofeedback

  SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır.
  SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

  Devamı
 • IMEDIS Biorezonans Terapisi

   IMEDIS Expert ileri teknoloji vücut tanılama ve terapi sistemi, elektro akupunktur yöntemiyle tanı ve terapi, bio-işlevsel tanılama, biorezonans terapi ve tıbbın diğer alanlarındaki en güncel başarıların bir sentezidir.

  Devamı

Homeopatik İlaçlar Nasıl Yapılır?

Homeopatik ilaçlar orijinal maddenin su veya alkolde bekletildikten sonra bir dizi seyreltme ve çalkalama yöntemi uygulanması ile üretilmektedir.  Bu işlemden sonra elde edilen ilaç laktoz tabletlerine emdirilir.

Remedinin Potensi
Avrupa’daki eczanelerde hazır bulunan homeopatik remediler genellikle 6C ve 30C potens değerindedir. 6C, maddenin 6 kez seyreltme işleminden geçtiğini, her seferinde 1 ölçü preparatın 99 ölçü su ile karıştırılması ve özel bir yöntemle çalkalanması ile elde edilir. Seyreltme ve çalkalama işlemleri 30 kez yapıldığında ise 30C elde edilir. Geleneksel ilaçların aksine, homeopatik remedilerin etkisi seyreldikçe, yani potensleri yükseldikçe artar.