Diğer Terapiler

< >
 • Rife Frekans Terapisi

  Rife cihazı 1920’lerde Royal Raymond Rife adlı Amerikalı bir bilim adamı tarafından geliştirilmiştir. Her patojenin bir frekansı olduğu, hastalıkların patojenler nedeniyle olduğu ve patojenle aynı frekans verildiği zaman bu patojenlerin öleceği ve patojenin bozduğu hücre frekanslarının düzeleceği teorisi ile çalışmaktadır.

  Devamı
 • SCIO Quantum Biofeedback

  SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır.
  SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

  Devamı
 • IMEDIS Biorezonans Terapisi

   IMEDIS Expert ileri teknoloji vücut tanılama ve terapi sistemi, elektro akupunktur yöntemiyle tanı ve terapi, bio-işlevsel tanılama, biorezonans terapi ve tıbbın diğer alanlarındaki en güncel başarıların bir sentezidir.

  Devamı

Homeopatik Ecza Dolabı

Evde, seyahatte, özellikle de çocuklarla ilgili rahatsızlıklarda, yanınızda homeopatik bir set varsa, yapacağınız en doğru şey, homeopatınızı arayıp şikayetlerinizi tarif ettikten sonra, onun önereceği homeopatik remediyi almaktır. Ancak acil durumlarda, temel şikayetlerinize uygun remediyi alabilirsiniz. Hiç bir zararlı etkisi olması mümkün değildir. Kendi başınıza homeopatik remedi almanın tek tehlikesi, çok daha ciddi, önemli ve riskli bir durumda kaldıysanız, doktorun yapacağı acil müdahale için gecikme riskidir. Homeopatik remedi aldıysanız ve birkaç saat içinde yaşam gücünüzün daha kuvvetli olduğunu hissetmiyorsanız, mutlaka doktorunuza danışın.