Diğer Terapiler

< >
 • Rife Frekans Terapisi

  Rife cihazı 1920’lerde Royal Raymond Rife adlı Amerikalı bir bilim adamı tarafından geliştirilmiştir. Her patojenin bir frekansı olduğu, hastalıkların patojenler nedeniyle olduğu ve patojenle aynı frekans verildiği zaman bu patojenlerin öleceği ve patojenin bozduğu hücre frekanslarının düzeleceği teorisi ile çalışmaktadır.

  Devamı
 • SCIO Quantum Biofeedback

  SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır.
  SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

  Devamı
 • IMEDIS Biorezonans Terapisi

   IMEDIS Expert ileri teknoloji vücut tanılama ve terapi sistemi, elektro akupunktur yöntemiyle tanı ve terapi, bio-işlevsel tanılama, biorezonans terapi ve tıbbın diğer alanlarındaki en güncel başarıların bir sentezidir.

  Devamı

Eğitimler

 • Scholten'in Bitkiler Sistemi

  Eğitim Başlangıç Tarihi

  21

  Haz
  2019
  Eğitim Bitiş Tarihi

  23

  Haz
  2019

  Slovakya Homeopati Derneği Başkanı Dr.Vladimir Petroci tarafından verilecek eğitimde Scholten'in bitkiler alemine sistematik yaklaşımını öğreniyoruz.

  Dr.Vladimi Petroci tarafından verilecek 3 günlük seminerde Scholten'in sistemiyle bitki aileleri, ana karakterleri, ayırt edici özellikleriyle görülecek.

  « Tüm Eğitimler