Diğer Terapiler

< >
 • Rife Frekans Terapisi

  Rife cihazı 1920’lerde Royal Raymond Rife adlı Amerikalı bir bilim adamı tarafından geliştirilmiştir. Her patojenin bir frekansı olduğu, hastalıkların patojenler nedeniyle olduğu ve patojenle aynı frekans verildiği zaman bu patojenlerin öleceği ve patojenin bozduğu hücre frekanslarının düzeleceği teorisi ile çalışmaktadır.

  Devamı
 • SCIO Quantum Biofeedback

  SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır.
  SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

  Devamı
 • IMEDIS Biorezonans Terapisi

   IMEDIS Expert ileri teknoloji vücut tanılama ve terapi sistemi, elektro akupunktur yöntemiyle tanı ve terapi, bio-işlevsel tanılama, biorezonans terapi ve tıbbın diğer alanlarındaki en güncel başarıların bir sentezidir.

  Devamı

Eğitimler

 • Dr.Kavita Chandak ile Otizm ve Ruhsal Hastalıklarda Homeopati

  Eğitim Başlangıç Tarihi

  30

  Mar
  2018
  Eğitim Bitiş Tarihi

  01

  Nis
  2018

  Uluslararası Eğitmen, Homeopat Doktor Kavita Chandak İstanbul’da 30-31 Mart - 1 Nisan 2018 Otizm ve Ruhsal Hastalıklarda Homeopati İle Tedavi Homeopatlar, homeopati öğrencileri, doktorlar, psikologlar, özel eğitim uzmanları, otizmli bireylerle çalışan uzmanlar, sağlıkçılar ve ilgilenen herkesi bu eğitime davet ediyoruz. Bu eğitim boyunca, Dr.Kavita Chandak'ın sunumu ve vaka örnekleri üzerinden, otizm ve ruhsal hastalıklarda homeopatik tedavi ilkeleri ve pratik uygulamaları üzerinde durulacak. Ele Alınacak Konu Başlıkları:  Homeopatik psikiyatri nedir?  Psikiyatri neden ihmal edildi?  Homeopati ruhsal hastalıkları ve otizmi gerçekten tedavi edebilir mi?  Otizmde vaka almanın zorlukları  İki video vakası sunumu - öncesi ve sonrası karşılaştırmaları o Bir otizm vakasında homeopatinin rolü o Capgrass sendromu, depresif psikoz, paranoid düşünceler, uyum bozukluğu ve distimi homeopatiyle iyileşiyor  Psikiyatrik vakalarda ve otizm vakalarında nasıl ilerlemeli?  Psikiyatri ve otizmde başarıya ulaşmanın 20 adımı  Prognoza nasıl karar verilir?  Psikiyatride birkaç genel durum  MM'in araştırılması neden gerekli?  Homeopatik ilacı bulmada rüyaların ve delüzyonların rolü  Genel semptomlar ilaca götürebilir  OKB  OKB'de faydalı rubrikler  Otizmde ve diğer psikiyatrik vakalarda tek ilaç yeterli mi?  Relaps olursa  Otizm ve psikiyatride iyileşme oranları  Hastanın bütün resmi dikkate alınmalı mı?  İlacın etkisi  Homeopatik ilaç doğal bir etki midir?  Dinamik soruya nasıl bir cevap bekliyoruz?  Homeopatinin etkisi  İyileşme ve tedavi  Psorayı kaldırmak için akut hastalığın tedavisi  Homeopatik tedavi vermenin doğru zamanı  OKB kliniği  Histeri  Otizm ve psikiyatri vakalarında vaka alma o subjektif o objektif  Homeopatinin derecelendirmesi  Vaka almanın 30 adımı  Repertori  İlaçların etki süreleri - Boger  Referanslar

  « Tüm Eğitimler