Diğer Terapiler

< >
 • Rife Frekans Terapisi

  Rife cihazı 1920’lerde Royal Raymond Rife adlı Amerikalı bir bilim adamı tarafından geliştirilmiştir. Her patojenin bir frekansı olduğu, hastalıkların patojenler nedeniyle olduğu ve patojenle aynı frekans verildiği zaman bu patojenlerin öleceği ve patojenin bozduğu hücre frekanslarının düzeleceği teorisi ile çalışmaktadır.

  Devamı
 • SCIO Quantum Biofeedback

  SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır.
  SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

  Devamı
 • IMEDIS Biorezonans Terapisi

   IMEDIS Expert ileri teknoloji vücut tanılama ve terapi sistemi, elektro akupunktur yöntemiyle tanı ve terapi, bio-işlevsel tanılama, biorezonans terapi ve tıbbın diğer alanlarındaki en güncel başarıların bir sentezidir.

  Devamı

Eğitimler

 • Homeopati Bilgilendirme Seminerleri

  Eğitim Başlangıç Tarihi

  18

  Şub
  2017
  Eğitim Bitiş Tarihi

  19

  Şub
  2017

  ENTER Enformasyon Tıbbı ve Enerji Terapileri Derneği ve Homeopati İstanbul işbirliği ile Dr. Gökhan Şentürk’ün vereceği 9 seminerden oluşan sertifika programı toplam 110 saat ve 9 hafta sonu sürecektir. Eğitim takvimi ayda bir hafta sonu olmak üzere belirlenecektir. Seminerler 18-19 Şubat 2017 tarihlerinde başlayacaktır. Kayıt İçin Tel. No: 0212 351 61 00

  « Tüm Eğitimler