Diğer Terapiler

< >
 • Rife Frekans Terapisi

  Rife cihazı 1920’lerde Royal Raymond Rife adlı Amerikalı bir bilim adamı tarafından geliştirilmiştir. Her patojenin bir frekansı olduğu, hastalıkların patojenler nedeniyle olduğu ve patojenle aynı frekans verildiği zaman bu patojenlerin öleceği ve patojenin bozduğu hücre frekanslarının düzeleceği teorisi ile çalışmaktadır.

  Devamı
 • SCIO Quantum Biofeedback

  SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır.
  SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

  Devamı
 • IMEDIS Biorezonans Terapisi

   IMEDIS Expert ileri teknoloji vücut tanılama ve terapi sistemi, elektro akupunktur yöntemiyle tanı ve terapi, bio-işlevsel tanılama, biorezonans terapi ve tıbbın diğer alanlarındaki en güncel başarıların bir sentezidir.

  Devamı

Eğitimler

 • 2016 Mayıs / Scholten'in Mineral Dünyası

  Eğitim Başlangıç Tarihi

  27

  May
  2016
  Eğitim Bitiş Tarihi

  29

  May
  2016

  Eğitim içeriği:

  • Materia medica’nın sistematik kavranışı
  • Dr. Jan Scholten’in periodik sistemi
  • Element tablosu: Seriler ve aşamalar
  • Natrium, Kalium, Magnesium, Barium, Strontium, Aluminium, Nitrogenium, Oxygenium, Manganum, Ferrum, Nikel, Technetium, Rhenium.vb remedilerin bir çok örnek ve pratik ipuçlarının vaka videolarıyla anlatımı

  Semptomların kendisi yerine Jan Scholten’in 1995’te geliştirmeye başladığı Kavramlar ve Temalar metodunu kullanarak bu semptomların ifade ettiği kavramlara ulaşırsınız.

  Kavramlar 
  Elementlerin periyodik tablosuyla ilişkili olarak kavramları öğrenmek, ilgili temalar hakkındaki bilginizi derinleştirir. Her bir elementle ilgili kavramları bilmek ise bu elementlerin bileşimlerinden oluşan
  remedileri kullanabilmenizi sağlar.

  Temalar 
  Örneğin
  Calcarea gibi bir bir remediyle ilgili temaları anlamak, Calcaera bileşimlerinde ortak yönleri bilmek, tam doğru remediyi bulmanızı sağlar. Ferrum ve Oxidatum’u ayrı ayrı derinlemesine bilirseniz, Ferrum Oxidatum’u bulmak artık zor olmayacaktır.

   

  Eğitmen: Dr.Vladimir Petroci

  Tarih      : 27-29 Mayıs 2016

  Yer         : Homeopati İstanbul, Selçuklar Sk.No23/4 Akatlar İstanbul

   

  Kontenjanımız limitli olduğundan katılmak isteyenlerin önceden kayıt yaptırması gerekmektedir.

  « Tüm Eğitimler