Diğer Terapiler

< >
 • Rife Frekans Terapisi

  Rife cihazı 1920’lerde Royal Raymond Rife adlı Amerikalı bir bilim adamı tarafından geliştirilmiştir. Her patojenin bir frekansı olduğu, hastalıkların patojenler nedeniyle olduğu ve patojenle aynı frekans verildiği zaman bu patojenlerin öleceği ve patojenin bozduğu hücre frekanslarının düzeleceği teorisi ile çalışmaktadır.

  Devamı
 • SCIO Quantum Biofeedback

  SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır.
  SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

  Devamı
 • IMEDIS Biorezonans Terapisi

   IMEDIS Expert ileri teknoloji vücut tanılama ve terapi sistemi, elektro akupunktur yöntemiyle tanı ve terapi, bio-işlevsel tanılama, biorezonans terapi ve tıbbın diğer alanlarındaki en güncel başarıların bir sentezidir.

  Devamı

Eğitimler

 • 2016 Mart / Sehgal Yöntemi Eğitimi

  Eğitim Başlangıç Tarihi

  11

  Mar
  2016
  Eğitim Bitiş Tarihi

  13

  Mar
  2016

  Klasik Homeopatide zihin bulgularını kullanmayı kendine has yöntemiyle geliştiren Dr.Sehgal devrim niteliğinde yaklaşımıyla yine Türkiye'de...

  7.yılına giren Sehgal Seminerleri 2016 Mart ayında İstanbul'da düzenlenecek. 11-13 mart 2016 tarihlerinde gerçekleşecek semineri bu kez Dr.Sanjay Sehgal veriyor.

  « Tüm Eğitimler