Diğer Terapiler

< >
 • Rife Frekans Terapisi

  Rife cihazı 1920’lerde Royal Raymond Rife adlı Amerikalı bir bilim adamı tarafından geliştirilmiştir. Her patojenin bir frekansı olduğu, hastalıkların patojenler nedeniyle olduğu ve patojenle aynı frekans verildiği zaman bu patojenlerin öleceği ve patojenin bozduğu hücre frekanslarının düzeleceği teorisi ile çalışmaktadır.

  Devamı
 • SCIO Quantum Biofeedback

  SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır.
  SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

  Devamı
 • IMEDIS Biorezonans Terapisi

   IMEDIS Expert ileri teknoloji vücut tanılama ve terapi sistemi, elektro akupunktur yöntemiyle tanı ve terapi, bio-işlevsel tanılama, biorezonans terapi ve tıbbın diğer alanlarındaki en güncel başarıların bir sentezidir.

  Devamı

Eğitimler

 • Sehgal 2015 Sonbahar Eğitimi

  Eğitim Başlangıç Tarihi

  04

  Eyl
  2015
  Eğitim Bitiş Tarihi

  06

  Eyl
  2015

   

   

  Sehgal Yöntemi, duygu odaklı yaklaşımıyla hızlı ve etkili sonuç almanız için çok önemli bir araç sağlıyor. Her eğitimde yeni ilaçlar ve yeni rubrikleri Dr.Yogesh Sehgal'den öğreniyoruz.

  Bu seminerdeki konular: Rubriklerde ustalaşma, Egotizm rubriği, Taciz/İstismar vakalarında homeopati, Çocuklarda davranış bozuklukları ve iki ilaç resmi (Veratrum Album ve Tuberkulinum)

   

   

  « Tüm Eğitimler