Diğer Terapiler

< >
 • Rife Frekans Terapisi

  Rife cihazı 1920’lerde Royal Raymond Rife adlı Amerikalı bir bilim adamı tarafından geliştirilmiştir. Her patojenin bir frekansı olduğu, hastalıkların patojenler nedeniyle olduğu ve patojenle aynı frekans verildiği zaman bu patojenlerin öleceği ve patojenin bozduğu hücre frekanslarının düzeleceği teorisi ile çalışmaktadır.

  Devamı
 • SCIO Quantum Biofeedback

  SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır.
  SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

  Devamı
 • IMEDIS Biorezonans Terapisi

   IMEDIS Expert ileri teknoloji vücut tanılama ve terapi sistemi, elektro akupunktur yöntemiyle tanı ve terapi, bio-işlevsel tanılama, biorezonans terapi ve tıbbın diğer alanlarındaki en güncel başarıların bir sentezidir.

  Devamı

Eğitimler

 • Hindistan'da Sehgal Homeopati Eğitimi

  Eğitim Başlangıç Tarihi

  12

  Mar
  2015
  Eğitim Bitiş Tarihi

  21

  Mar
  2015

   2011'den bu yana İstanbul ve İzmir'de gerçekleştirdiğimiz Sehgal Homeopati Seminerlerinin gördüğü ilgiden yola çıkarak 2015 Mart ayında gerçekleşecek eğitim için Hindistan'a gidiyoruz. Değerli hocalarımız Dr.Yogesh Sehgal ve Dr.Sanjay Sehgal'i misafir etmek yerine, bu kez de biz onlara gidelim dedik.

  9 günlük programımızın içindeSehgal kardeşlerden alacağımız 3 günlük homeopati eğitiminin yanı sıra Dr.Sehgal'i kliniğinde ziyaret edeceğiz, homeopatik ilaç üreticisi B.Jain'i ziyaret ederek homeopatik ilaç rüretimini öğreneceğiz.

  Akademik programdan sonra sıra gezmeye, görmeye gelecek. Hindistan'ın en güzel gezi rotası Altın Üçgen'deki tarihi ve kültürel açıcan eşsiz yerleri görerek seyahatimizi sürdüreceğiz.

  Detaylar için bizimle iletişime geçin.

  « Tüm Eğitimler