Diğer Terapiler

< >
 • Rife Frekans Terapisi

  Rife cihazı 1920’lerde Royal Raymond Rife adlı Amerikalı bir bilim adamı tarafından geliştirilmiştir. Her patojenin bir frekansı olduğu, hastalıkların patojenler nedeniyle olduğu ve patojenle aynı frekans verildiği zaman bu patojenlerin öleceği ve patojenin bozduğu hücre frekanslarının düzeleceği teorisi ile çalışmaktadır.

  Devamı
 • SCIO Quantum Biofeedback

  SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır.
  SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

  Devamı
 • IMEDIS Biorezonans Terapisi

   IMEDIS Expert ileri teknoloji vücut tanılama ve terapi sistemi, elektro akupunktur yöntemiyle tanı ve terapi, bio-işlevsel tanılama, biorezonans terapi ve tıbbın diğer alanlarındaki en güncel başarıların bir sentezidir.

  Devamı

Eğitimler

 • Sehgal Homeopati Semineri (İZMİR)

  Eğitim Başlangıç Tarihi

  14

  Mar
  2014
  Eğitim Bitiş Tarihi

  16

  Mar
  2014

  Homeopati Almanya’da doğmuş olmasına rağmen, son 50 yılda Hinditan’da büyük ilerleme kaydetti. Hintli homeopatların başarılı sonuçları sayesinde gittikçe daha fazla hasta homeopatiyi tercih ediyor. Klasik homeopati prensiplerini kendi geliştirdiği yöntemle uygulayan Dr.Sehgal’in metodu, zihin bulgularını kullanarak kısa sürede doğru remediye ulaştıran bir metoddur. Hastanın merkezini hedef alarak vaka alma sanatını farklı bir boyuta taşıyan Sehgal metodu, hem etkinliği yüksek, hem de kısa sürede sonuca götürür.

  Yöntemin yaratıcısı Dr.Sehgal’in oğulları, deneyimli homeopatlar Dr.Yogesh Sehgal ve Dr.Sanjay Sehgal İstanbul’da homeopati öğretiyor. Yılda iki kez dörder günlük eğitimlerle yetiştirdilkleri homeopatlar hem klasik homeopati hem de Sehgal metodunu öğreniyor. 2011 yılından bu yana devam eden kursta farklı seviyeler için iki ayrı sınıf bulunuyor.

  Sehgal kardeşler her seviyeden homeopatlar içinse sadece Sehgal metodunu öğrettikleri 3 günlük seminerler veriyorlar. Bunlardan ilki İzmir’de gerçekleşti.
  2014’ün ilk iki eğitimi Mart ayında gerçekleştirilecek.

  İzmir :
  Eğitim Tarihi:
  14-15-16 Mart 2014
  Eğitimci :  Dr.Yogesh Sehgal

  İstanbul :
  Eğitim Tarihi: 20-21-22-23 Mart 2014
  Eğitimci : Dr.Sanjay Sehgal, Dr.Yogesh Sehgal
  Katılım ücreti için lütfen bizimle bağlantıya geçin.

  « Tüm Eğitimler