Diğer Terapiler

< >
 • Rife Frekans Terapisi

  Rife cihazı 1920’lerde Royal Raymond Rife adlı Amerikalı bir bilim adamı tarafından geliştirilmiştir. Her patojenin bir frekansı olduğu, hastalıkların patojenler nedeniyle olduğu ve patojenle aynı frekans verildiği zaman bu patojenlerin öleceği ve patojenin bozduğu hücre frekanslarının düzeleceği teorisi ile çalışmaktadır.

  Devamı
 • SCIO Quantum Biofeedback

  SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır.
  SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

  Devamı
 • IMEDIS Biorezonans Terapisi

   IMEDIS Expert ileri teknoloji vücut tanılama ve terapi sistemi, elektro akupunktur yöntemiyle tanı ve terapi, bio-işlevsel tanılama, biorezonans terapi ve tıbbın diğer alanlarındaki en güncel başarıların bir sentezidir.

  Devamı

Eğitimler

 • Temel Tıp Eğitimi

  Tıp doktoru olmayan alternatif tıp uygulayıcıları için tasarlanmış Temel Tıp Eğitimi, 6 modülden oluşmaktadır.

  Her biri 2 tam gün süren bu eğitimlerle, ayda bir hafta sonunu ayıran katılımcıların 6 ayın sonunda temel tıp konularına, hastalıklara, hastalıkların oluş ve gidişatına, hastalıklara tıbbi ve holistik yaklaşım hakkında bilgi sahibi olmaları hedeflenmektedir.

  Bu sayede, sağlık ve yaşam kalitesini arttırmayı amaçlayan, kuantum biofeedback, enerji tıbbı, homeopati, yoga, nefes, EFT gibi her türlü holistik yaklaşımı, temel tıp bilgileri ışığında uygulamaları mümkün olacaktır. Son modülde belli başlı alternatif tıp yöntemleri hakkında da bilgi verilecektir.

  1.Modül: Terminoloji, Embriyoloji, Hücre ve Dokular, Hareket Sistemi Anatomisi, Kas-Kemik Hastalıkları


  2.Modül: Sindirim Sistemi, Sindirim Sistemi Hastalıkları, Asit-Baz Dengesi ve Tampon Sistemleri, Sıvı Elektrolit Dengesi, Beslenme


  3.Modül: Dolaşım Sistemi, Dolaşım Sistemi Hastalıkları, Kan ve Bağışıklık Sistemi, Kan ve Bağışıklık Sistemi Hastalıkları


  4.Modül: Sinir Sistemi, Sinir Sistemi Hastalıkları, Otonom Sinir Sistemi, Duyu Organları, Ruh Hastalıkları


  5.Modül: Endokrin (Hormonlar), Endokrin Hastalıklar, Solunum Sistemi, Boşaltım Sistemi


  6.Modül: Büyüme-Gelişme Gerilikleri, Genetik, Kanserler, Homeopati, Kuantum ve Enerji Tıbbı, Meridyenler ve Çin Tıbbı, Aura ve Çakralar  *) Eğitim içeriklerinde güncelleme ve değişiklik yapılabilir.
  **) Katılım ücreti için lütfen bizimle bağlantıya geçin.

  « Tüm Eğitimler