Diğer Terapiler

< >
 • Rife Frekans Terapisi

  Rife cihazı 1920’lerde Royal Raymond Rife adlı Amerikalı bir bilim adamı tarafından geliştirilmiştir. Her patojenin bir frekansı olduğu, hastalıkların patojenler nedeniyle olduğu ve patojenle aynı frekans verildiği zaman bu patojenlerin öleceği ve patojenin bozduğu hücre frekanslarının düzeleceği teorisi ile çalışmaktadır.

  Devamı
 • SCIO Quantum Biofeedback

  SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır.
  SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

  Devamı
 • IMEDIS Biorezonans Terapisi

   IMEDIS Expert ileri teknoloji vücut tanılama ve terapi sistemi, elektro akupunktur yöntemiyle tanı ve terapi, bio-işlevsel tanılama, biorezonans terapi ve tıbbın diğer alanlarındaki en güncel başarıların bir sentezidir.

  Devamı

Aktiviteler

 • 01

  Nis
  2018

  Dr.Kavita Chandak'ın Otizm ve Ruhsal Hastalıklarda Homeopati Semineri

  Uluslararası Eğitmen, Homeopat Doktor Kavita Chandak 30-31 Mart - 1 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul'da düzenlediğimiz eğitimde Otizm ve Ruhsal Hastalıklarda Homeopati İle Tedavi hakkında bilgi ve deneyimlerini paylaştı.

  Eğitim boyunca, Dr.Kavita Chandak'ın sunumu ve vaka örnekleri üzerinden, otizm ve ruhsal hastalıklarda homeopatik tedavi ilkeleri ve pratik uygulamaları üzerde duruldu.

  « Tüm Aktiviteler