Diğer Terapiler

< >
 • Rife Frekans Terapisi

  Rife cihazı 1920’lerde Royal Raymond Rife adlı Amerikalı bir bilim adamı tarafından geliştirilmiştir. Her patojenin bir frekansı olduğu, hastalıkların patojenler nedeniyle olduğu ve patojenle aynı frekans verildiği zaman bu patojenlerin öleceği ve patojenin bozduğu hücre frekanslarının düzeleceği teorisi ile çalışmaktadır.

  Devamı
 • SCIO Quantum Biofeedback

  SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır.
  SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

  Devamı
 • IMEDIS Biorezonans Terapisi

   IMEDIS Expert ileri teknoloji vücut tanılama ve terapi sistemi, elektro akupunktur yöntemiyle tanı ve terapi, bio-işlevsel tanılama, biorezonans terapi ve tıbbın diğer alanlarındaki en güncel başarıların bir sentezidir.

  Devamı

Aktiviteler

 • 12

  Nis
  2014

  11-13 Nisan 2014'te Ankara'daydık

  11-13 Nisan 2014 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Sıhhiye Yerleşkesinde düzenlenen II.Homeopati Konferansındaki standımızda faaliyetlerimizi tanıttık.

  İzmir'de düzenleyeceğimiz Scholten ve Sehgal seminerleri hem yeni başlayan homeopati öğrencilerinin hem de tecrübeli homeopatların ilgisini topladı.

  Konferansın katılımcıları, tüm dünyada kullanılan homeopati yazılımları Isis ve Akiva'yı deneme fırsatı buldular. Böylece ilk Türkçe homeopati yazılımı olan Akiva'nın da lansmanı gerçekleşti.

  « Tüm Aktiviteler